mürekkep web
printing inks web

Lojistik Hizmetler - BMCOLOR Masterbatch

Lojistik Hizmetler

BMCOLOR müşterilerinin gereksinimi olan ürünleri zamanında teslim etmek üzere etkili bir "Lojistik Yönetim Sistemi" uygulamaktadır.

BMCOLOR Lojistik Yönetim Sistemi, güçlü bir planlama, operasyon eşgüdüm ve takip yöntemi ile modern bir lojistik altyapıya dayanmakta olup, operasyonlar "Lojistik Yönetim Merkezi" tarafından yürütülmektedir.

BMCOLOR müşterilerin taleplerini etkili şekilde karşılamak üzere, bölgesel depolar, modern sevkıyat altyapısı ve kurumsal lojistik işbirlikleri ve kaliteli hizmet tedarikleri ile desteklenen bir "Lojistik Network" oluşturmuştur.

BMCOLOR Lojistik Yönetim Merkezi, hızlı, kaliteli, etkin bir dağıtım ve teslimatın öneminin bilincini kavramış, işinde profesyonel, tecrübeli, çözümleyici ve güler yüzlü personeli ile hizmet sunmaktadır.

BMCOLOR Lojistik Yönetim Sistemi’nde, frekanslı veya münferit tüm siparişler elektronik bir planlama sistemi ile programlanarak "Dağıtım Modellemesi" ve "Route Haritalaması" yapılmaktadır.

BMCOLOR Lojistik Yönetim Merkezi, planlamadan başlayarak teslimat ve teslimat sonrasına kadar tüm operasyonu en modern takip yöntem ve sistemleri ile takip etmekte, bu sistemin önemli bir parçası olarak da, tüm operasyonların etkinliği analiz edilmekte, raporlanmakta ve sistemin sürekli gelişimi sağlanmaktadır.

BMCOLOR, lojistik sisteminin doğal bir parçası olan lojistik işbirliklerinde de tüm operasyonların güvencesini korumak amacıyla aynı anlayış ve kalite seviyesinde katılım sağlayacak kurumsal hizmet tedariklerini ve işbirliklerini tercih etmektedir.

Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: