mürekkep web
printing inks web

ARGE ve Renk Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

ARGE Yönetimi ve Renk Desteği

BMCOLOR hizmet entegrasyonunun çekirdeği, araştırma geliştirme kapasitesi ve gücüdür.

BMCOLOR, uzun yıllara dayanan kurumsal bilgi birikimini stratejik bir avantaja dönüştürmüş ve alanında know-how üreten bir sistem yaratmıştır.

BMCOLOR "İnovatif ve Stratejik Arge Sistemi" ile araştırma geliştirme faaliyetleri, ürün tasarımı ve geliştirmesi yanında, stratejik teknolojik araştırma ve projeler, müşterilerine de avantaj sağlayacak inovatif çalışmalar, proses geliştirme ve verimlilik faaliyetleri çerçevesinde ele alınmaktadır.

BMCOLOR "Operatif Arge Sistemi" ile sektörün gereksinimleri ve müşterilerin talepleri doğrultusunda yeni ürünlerin tasarlanması ve mevcut ürünlerin spesifikasyonlarının taleplere göre geliştirilmesi yönünde operatif kapsamda araştırma-geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

BMCOLOR, birikimli ve uzman teknik kadrosu ile baskı ve ambalaj sektörünün gelişmelerini yakından takip ederek, ürün gamını sektörün gereksinimlerine ve müşterilerinin taleplerine göre sürekli geliştirmektedir.

Ayrıca, araştırma-geliştirme projelerinde konusunda uzmanlaşmış uluslararası firma ve uzmanların teknik desteğini alarak geliştirdiği işbirliği projeleri ile araştırma-geliştirme faaliyetlerinin sürekli gelişimini sağlamakta ve geleceğe ilişkin teknolojik hazırlıklarını yapmaktadır.

BMCOLOR araştırma-geliştirme faaliyetleri, modern ve en yeni teknolojiye sahip cihazlar ile donatılmış, altyapısı güçlü laboratuarlarda uluslararası standartlara ve yöntemlere uygun olarak sürdürülmektedir.

Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: